Шафа купе (карниз з багету)

Опис

Рами та багет. Оформлення картин, дзеркал, вишивок, гобеленів, фоторепродукцій, образів та ікон в багетні рами з використанням паспорту та антиполискового (антиблік) скла. Професйна консультація дизайнера супровід та монтаж. Допомагаємо в організації простору вашого приміщення.
Дизайнерські карнізи з дерева та пластику. Цікаве інтер'єрне рішення для класичного та сучасного приміщення. Можливе нарощення в подвійному багеті. Ціна доволі приваблива - отож запрошуємо до співпраці всіх бажаючих.

Запрошуємо до нас в художній салон "DoriaN" для ознайомлення з сучасною та цікавою технікою перенесення зображень на художнє полотно. Холст одягається на підрамник галерейним типом, коли край фото загинаэться на торець підрамника і скоби б`ються на задню частину фото - це естетичний та завершений виріб - Рами не потрібно. Вартість орієнтовно 190грн за одне зображення розміром 30*40см. Друкуємо зображення на фотопапері нестандартних розмірів , а також великих форматів. Приймаємо замовлення та виготовляємо рамки в місті Івано-Франківськ.
393 0

Додано 27.01.2017 dorianart