Головна » Статті » Мої статті

Презентація книги спогадів про Дану Пономаренко
7 грудня в Обласному музично драматичному театрі ім І.Франка в рамках Фестивалю естрадно спортивного танцю (ФЕСТ), організованого Леоніллою Жодік, відбулась презентація книги спогадів про видатну виконавицю, балетмейстра, педагога та відмінника освіти Дану Юріївну Пономаренко. Придбати книгу можна в нашому салоні за акційною ціною 25 грн. (Вовчинецька 149).
 

При всіх своїх заслугах і вагомому особистому внеску в розвиток таких танцювальних жанрів як: народні, бальні, сучасні українські танці, вона завжди залишалася надзвичайно скромною людиною, вимогливою до себе та своїх вихованців. Для своїх рідних дітей, онуків, учнів, Дана Юріївна була особливим прикладом, уособленням добропорядності, чесності, працьовитості, безкорисливості. Більшість її вихованців,  після закінчення Школи бальних танців, навчались у вищих учбових закладах, продовжуючи займатися танцями та створювати свої колективи. Вони неодноразово ставали переможцями найпрестижніших танцювальних конкурсів, фестивалів, змагань. Мама зберігала всі вимпили, значки, грамоти, кожну статтю з газети про своїх учнів, як найцінніші скарби.

Дана Юріївна була справжньою, великою актрисою, жінкою з великої літери, яскравою особистістю і, водночас,  -  дуже скромною. Високі титули, звання і нагороди не були основою для її творчості. Вона вважала це прерогативою інших відповідальних людей. Так і не дочекалася…

Я вважаю, що найвищою винагородою для моєї мами залишиться її творчість, передана нею і продовжена її вихованцями. Світла пам`ять про неї буде завжди жити в наших вдячних серцях.

Щиро вдячна всім тим, хто допоміг у підготовці матеріалів, та фінансовій підтримці даного проекту.

З великою шаною і любов`ю – Донька Ліля.

Категорія: Мої статті | Додав: dorianart (11.12.2008)
Переглядів: 944